Děsivý počet mnou založených blogů ||| Téma týdne

17. listopadu 2014 v 13:41 | K. Blue Crow |  Témata Týdne
Tak poslední dobou přemýšlela ned tím, kolik jsem zabrala už jmen na blog.cz tím mojim šílenstvím.
Osobně za 5 let mého působení na blog.cz či jiných doménách si všechny mnou založané blogy ani nevybavuji. A jsem ráda...už takhle je dosáhlé číslo děsivé.
První blog jsem si založila v 10ti letech. Měl růžový design a spočíval v tom, že nadpiš článku byl "To je kráááásnéééééé" , obsah článků tvořil nějaký obrázek a pod ním napsané "no neřííkala jsme tooo?" . Přičemž tento článek byl vložen do rubriky s názvem totožným jako nadpis článku. Postupem času jsem v rubrikách udělala trochu pořádek, ale byly to rubriky jako "obrázky co mám uložené v GALERII" atp.
Pro moji smůlu, tento blog neustále existuje.
Pokračovalo to blogem o "kouzelných bytostech a magii" u kterého již jeho adresa byla na pováženou.
První blog který byl tedy malinko lepší byl blog vánoční. Bohužel s rukrikami a články o tevypadala o nic líp než u blogů předchozích. Celkově se za tyhle první blogy stydím, ale pokud pominu ty první dva, tak zbylé blogy byli už jen proto, že jsem zkrátka neměla moc na vybranou. Bylo to takové těžké období s rodinou, ve škole a celkově i když mi prostě bylo 11-13 let, nebyla jsem na tom moc dobře. V žádné škole kde jsem se ocitla jsem nebyla oblíbená, ba naopak, nemocná mamka, její agresivní přítel. V té době jsem hodně přirostla ke knihám a blogu. Knihy jsem četla jednu za druhou a dokonce i ve škole. (Dokud mi ji nevzali, nezačali s ní házet a podobně.) Naučila jsem se v těch dobách číst při chůzy a do ničeho nenarazit za což jsem na sebe hrdá, protože je to super schopnost (y)
Z doby nejednoho ze svých prvních blogů si pamatuji na jednu slečnu. Jmenovala se Maruška. Byla starší než já a když jsem na její blog narazila bylo jí tak 14-15 let. Komentovala jsem jí blog a ona potom začala komentovat blog i mě. Za pár chvil jsme si na sebe dali čísla ICQ a tak to pokračovalo. Radila mi ohledně blogu a i celkově jak se mám chovat ve škole. Je hlavně její zasluhou fakt, že jsem se dokázala malinko obrnit a chovám se jinak. V těch nejtežších chvílích byla tahle slečna při mě. I když jsem vlastně ani nevěděla jak vypadá. Bohužel deaktivováním jejího blogu a časem zapomenotým ICQ se s ní v těchto chvílích už nemám jak spojit. Avšak nikdy ji nepřestanu být vděčná za to co pro mě ona udělala.

Další blogy byli založeny z důvodů takového, že na můj hodně osobní blog přišli lidé ze třídy. Já bohužel doteď nevím jak. Ale rozhodně to nebylo příjemné. Uplně si pamatuji tu scénu jak sedíme všichni v počítačové učebně... ach. nerada na to vzpomínám.
.
Ale dost detailního rozebírání mě. Dle mého je v blogových začátcích důležité si najíd někoho, přávě přes blog který vám sedne a rozumíte si s ním. Hodně vám může poradit ...třeba naprosto s triviálními věcmi.
Já začínala vážně na té nejhorší blogové úrovni a jsem ráda že některé mé blogy již upadly v zapomnění. Ať už můj součastný blog (nebo některé "novější) vypadá jakkoli já se v blogování dle mého zlepšila a ať už mi k tomu nadopomohlo cokoli mám ze svého blogu (adresu od adresy) lepší pocit.
.
.
.
Začala jsem kvůli špatným lidem oko mě, pokračuji díky skvělým lidem zde v blogovém světě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SiSka Bellack SiSka Bellack | E-mail | Web | 17. listopadu 2014 v 14:14 | Reagovat

mám to celkom podobné :P tiež som začínala s trapošinami :D ale som v konečnom dôsledku na ne hrdá, lebo ma naučili pracovať s textom a tak :) a inak máš pekný blog :) pozerám, že máš rada Tima Burtona :) tak ako ja :)

2 Deine Deine | E-mail | Web | 17. listopadu 2014 v 17:00 | Reagovat

Máme docela podobné začátky, myslím, že kdokoli kdo začal s blogováním kolem toho 10. roku tak se musí smířit s 'trapnou minulostí' :D.

Blogy jsou geniálním útěkem a možností srovnat si myšlenky. Zakládám si na tom, aby lidé z mého okolí můj blog neznali, abych opravdu mohla všechno psát bez přemýšlení nad tím, kdo to čte.

Osobně si taky myslím, že má láska k fikci, psaní i hudbě pochází z špatných lidí, kteří kolem mě byli (a občas jsou). The Great Escape. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama