Jak vypadá troska?

15. února 2015 v 22:06 | K. Blue Crow |  Život jedné modrovlasé
Jak vypadá člověk, jež je psychicky na dně? Jak vypadá člověk, kterému se kompletně nic nedaří? Jak bypadá člověk, který nemůže spát? Jak vypadá člověk, který se tak utápí v myšlenkách, že není schopen projevovat kladné emoce? Jak vypadá člověk, který se musí před ostatními přetvařovat, protože se nedokáže ani upřímně zasmát? Jak vypadá člověk, který se nedokáže najednou na nic soustředit? Jak vypadá člověk, který se každou chvíli třese v rohu v pokoji a brečí? Jak vypadá člověk, který se nenávidí? Jak vypadá člověk, který si ubližuje? Jak vypadá člověk, který se bojí ? Jak vypadá člověk který trpí? Jak vypadá troska? ...
Jako já.
.
Dejme tomu, že jste normální člověk, chodíte do školy, máte takové ty "problémky" jako má ostatně každý ve vašem věku, děláte věci co vás baví, pomalu zapomínáte na tu nechutnou minulost přes kterou jste se musel dostat, aby jste byli v takovém tom 'normalklasikchill' bodě života, ve kterém většina populace zůstane, zakotví.
A v tom najednou BUM.
Několik měsíců je tu jen zoufalost, strach, únava, nic vás nebaví, nic vás nenaplňuje, v podstatě ani neprožíváte radost, vaše sebedůvěra je na bodě mrazu, máte výčitky, pocity viny, nemůžete usnout, nedoážete se soustředit, už ráno se budíte s špatnou náladou, vše se vám hroutí pod rukama.
Chytají vás stavy jakože se začnete klepat, třást, pocit jako by se na vás najednou ze všech stran někdo díval i když jste v pokoji sami, neskutečně se začnete bát, cítíte úzkost, začnete brečet a nezmůžete se na nic jiného než si sednout potmě do rohu postele...a brečet a bát se tam...čekat až to přejde.
BUM
všichni odejdou a vy jste sami.
začnete si ubližovat.
Každou chvílí přemýšlíte...'jaké by to bylo padat z pátého patra?'
Chcete zmizet.
Nikdo o většině těchto věcí nic neví.
Ale vy už jste objednáni k psychiatrovi.
Hlavní záminkou pro objednání byla nespavost a nechutenství...
O ničem jiném totiž ani váš rodič neví.
.
Jak by jste se cítili?
Co by jste dělali?
Co by se vám hodilo hlavou, kdyby jste sami nevěděli co vám sakra je?
Neuvědomujete si kde to započalo, nevíte jak to bude pokračovat...nezvládáte to.

Jen píšete sebevražedné básně do černého sešitu.

Jak vypadá temnota?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Molly Molly | 3. května 2015 v 0:35 | Reagovat

nevím co bych dělala... vlastně jsem na tom podobně, ale určitě bych neměla a nebudu mít odvahu se objednat k psychiatrovi... takže myslim, že si udělala dobře, protože víc asi nejde..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama