Strach uvnitř mě samé. ||| Téma Týdne

21. února 2015 v 16:16 | K. Blue Crow |  Témata Týdne
"Strach uvnitř nás." . tak nádherné téma a já si jej všimnu až v sobotu.
.
Nikdo z nás není nebojácný a každý se něčeho bojí. Tento týden asi nedám článku na téma týdne žádné rádoby originální pojetí. Zkrátka jen tok myšlenek (opět).
Čeho se bojím já? Mám to na sebe vyzradit?
Bojím se pavouků, výšek, hloubek, mostů, klaunů...bojím se že zklamu, bojím se neúspěchu, bojím se selhání, bojím se odmítnutí, bojím se lidí, bojím se sama sebe.
Ano, mám strach sama ze sebe a od toho se odvýjí snad i zbytek věcí.
Pavouci, výšky, hloubky, mosty a klauni se dají k řadit takovým těm normálním "fóbiím" řekla bych. není na tom nic zvláštního jen já toho mám nashromážděného trochu víc.
Druhá "část" mých strachů se jedná hlavě toho, že se bojím sama sebe, lidí...a od toho se nespíš odvíjí to ostatní (dle mého soudu.). Nejsem si jistá jak bych měla popsat ten strach ze sebe samotné. Nemám tušení jak bych to měla popsat a za to se omlouvám. Vlastně ani nevím jestli je to strach z mých činů nebo ze mě jakožto takové nebo obojí.
Strach z lidí se u mě projevuje tak, že se začnu zkráka bát, začne se mi špatně dýchat...a to když se ocitnu někde mezi cizími lidmi. Autobusové nádhraží, samotný autobus nebo třeba jen město. Před chvílí jsem musela jít k sousedovi po náma aby mi podat triko, které mamce spadlo k němu na balkón. Tak neskutečně jsem se dála, začala se mi motat hlava...
Ach ano. pokud jste už někdy nedejbože četli tento blog, asi vám dochází že asi nejsem uplně v pořádku.
Ráda bych vám poradila něco jako, že se musíte postavit svým strachům, překonat to a nebát se, ale vzhledem k tomu že sama nevím co s mým vlastním strachem hluboko uvnitř mě dělat, poradit vám to nemůžu.
.
Jste milí, že jste si tento článěk přečetli...i když nemá hlavu ani patu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 21. února 2015 v 17:31 | Reagovat

Až moc živě si vzpomínám, jak jsem se šíleně děsila smrti. Vzpomínám si, jak jsem se dokázala nad tím tak hluboko zamyslet, až jsem se začala strachy třást, protože jsem věděla, že to přijde, a já s tím nic nenadělám. Naštěstí jsem z toho vyrostla, sice občas mě přepadne váhání a uvažování o smrti, ale to potká, myslím, každého.
Jinak si nemyslím, že by tvůj článek neměl smysl, právě že ten má.
Doufám, že se postupně aspoň jednoho ze svých strachů zbavíš, a že se ti bude žít o něco lehčeji. :)

2 Anežka Anežka | Web | 21. února 2015 v 17:55 | Reagovat

Ba naopak. Článek má smysl a myslím že sto lidí, sto pocitů a važím si toho, že jsem poznala názory a myšlenky dalšího.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama