Vězení s názvem 'Život'

20. června 2015 v 19:53 | K. |  Život jedné modrovlasé
Život jako vězení. Ale ne to vězení, které mě osobně tak moc fascinuje, díky vynalézavosti vězňů, pašování pro nás naprosto běžných věcí, hlubokému klid, ale i nekončícími trápení...Život jako ta část vězení, do které vás pošlou za špatné chování, za udělání přestupku. Jako samotka. 2x2 metry, holé zdi, neustálá tma nebo naopak neustálé světlo až v takové míře, že ztrácíte pojem o čase, trpíte, hladovíte a slyšíte jen zoufalé výkřiky těch, kteří jsou tu zavření už tak dlouho...nápisy na zdech žadoní o smrt.
Křičíte z plna hrdla, ale nikdo vás neslyší. Nevíte co máte dělat, abyste se dostali ven.
Já nevím co mám dělat, abych se dostala ven. Každou minutu vnímám to uvěznění, každou minutu vnímám, jak je pro mně smrt vysvobozením. Není nic více skličujícího než čekat až se stane nehoda, než umřete. Skličující je taky to, když na tuto chvíli čekám i když nejsem zrovna v záchvatu úzkosti nebo deprese. Protože...ten fakt, že doopravdy chcete umřít ... je děsivý. Moje spřízněná duše říká, že každý říká jak chce umřít, ale kdyby na něj zaútočila s nožem, brání se. Už jsem se tomu párkrát zasmála, protože já bych se nebránila. Bránila bych se možná ve chvíli, kdy bych věděla, že jsem ještě nedodělala vše co považuji za důležité udělat předtím než zkrátka z mého vězení odejdu. Sny, které jsem si chtěla splnit jsem si splnila. Jen bych mohla dopis na rozloučenou přepsat do méně agresivní verze, kterou budu psát v klidovém stavu a nikoli v depresi...

Život jako vězení, smrt jako vysvobození.


Úzkosti a deprese ... vše bude pryč. Jakmile se člověk dostane z vězení ve kterém je uvězněn už několik let s trestem 'doživotí' . Jak se ale dostat ven?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang Ang | Web | 21. června 2015 v 8:54 | Reagovat

Já pořád ještě doufám, že to za nějakou dobu zmizí všechno. Vážně. Jakože... Že to bude dobrý.
(Mám problém s výškama, protože se bojím, že skočím. A taky s kolejema, protože se mi z nich nikdy nechce pryč. Jenže umřít zatím nechci.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama