Povím vám pohádku...

14. srpna 2015 v 0:59 | K. |  Život jedné modrovlasé
Byla nebyla dvě království. Kráslovství modré tak, jako noční obloha a království černé tak, jako ta nejčernější tma. Obě království byla krásná, velkolepá. V každém přebývala jedna princezna. Princezna modrého království se snažila o království nedobytné, nedosažitelné...otevřeno je málokomu. Nikomu. O království oplývající krásou..i když uvnitř neustále měla tolik tmavých chodeb, děsivých místností, zamčených dveří... Princezna černého království na tom bylo podobně. Ale kolem jejího království přebývalo (narozdíl od modrého království) spousta lidí. V okolí...avšak ne uvnitř království samotného. Nikdo o vnitřku černého království moc nevěděl. Stalo se zde spoustu bojů, válek, kdy prineczna černého království ale vyhrávala. U modrého království to bylo stejně. Avšak princezna modrého království byla vždy slabší.
Mezi všemi královstvími v zemi, poletovali černí holubi. Roznášeli dopisy...jednou jeden holub zabloudil. Jeho špatná cesta způsobila kontakt mezi princeznami z modrého a černého království. Ach...nikdy nebyla modrá princezna popletenému holubovi tak vděčná. Byly to časy, kdy se proti modrému království většina ostatních spykla. Princezna byla zavřená v jedné z temných místností, nedokázala se dostat ven...království pomalu hořelo, měnilo se v popel. Černé království tak uplně nevědělo co je modré království vlastně zač...s tak posílaly holuby dál. Království měla navzájem dveře otevřené. Jenda princezna pro druhou...časem. Modrá princezna měla neustále strach, ale milovala být s princeznou černého království. Princezna z černého království na tom byla podobně, ale vlastně jinak. Ráda bych to vysvětlila, ale modrá princezna se toho nikdy moc nedozvěděla. Ona měla vždy pocit, že jí druhá princezna nevěří...chápala to, ale mrzelo jí to.
Modrá princezna byla chvílemi poblázněná, otevřela komnatu plnou kouzelného prachu...kolem jejího království bylo občas spousta lidí a ona se smála...nevěděla proč. Ale byla to chyba.
Postupem času se modrá princezna dozvídala spousty věcí, co dělá špatně...dozvídala se je tak pozdě...tak pomalu couvala do tmavého pokoje, když království začínalo znova hořet.
Princezna černého království oheň několikrát uhasila...několikrát jej založila, ale znova uhasila.
Princezna černého království dostávala modrou princeznu z tajemé komnaty a snažila se dostat do místnosti s velkou modrou postelí s nebesy. Do královké ložnice. Tam však modrá princezna nechtěla. Měla strach, pomalu couvala. Nechtěla tím ublížit...naopak. Nikdy v královské ložnici nebyla...co když je tam vše špatně?
Avšak do ložnice černého království si též netroufala...i když ji princezna mnohokrát zvala.
Pokazila to, království hoří.
Modrá princezna promrhala všechny šance na záchranu, spásu, lásku...
Modrá princezna je sama, v tmavé místnosti...zatím co její královsctví hoří.


.
A co když je celý příběh je metafora?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertevose Albertevose | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:23 | Reagovat

The prostate is a vital a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of forms of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections received from other areas from the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal with the prostate defect then making use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some from the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations a week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to take to ensure a healthy prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should select prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama